Dualarımız kabul, günahlarımız af olsun
GÜNDEM / 9.6.2018 / Görüntülenme: 313

Kısa adı KONSİAD olan Konyalı Sanayici ve İş Adamları Derneği Konya Şube Başkanı Hasan Hüseyin Aydın, Kadir Gecesi münasebetiyle yaptığı yazılı açıklamada, tüm İslam Aleminin Kadir Gecesi kutladı. Konyalılardan bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde mazlum Müslüman halkları unutmamasını isteyen Aydın, “Yüce yaradandan on bir ayın sultanı ramazanın son günlerinde idrak edeceğimiz Kadir Gecesi’nde yapacağımız dualarımızı kabul, günahlarımızı affetmesini diliyorum”

Dünya genelinde kan, acı ve gözyaşının hüküm sürdüğü coğrafyalarda yaşayanların Müslüman ve Türk olmasının tesadüf olmadığına dikkat çeken Aydın; “Güçlü bir Türkiye için her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe, daha çok üretmeye ihtiyacımız var. Çünkü ümmetin son kalesi Türkiye’dir. Onun içindirki, 15 Temmuz hain darbe girişiminde istediklerini elde edemeyen dış güçlerin ülkemize yönelik siyasi ve ekonomik baskıları sürüyor. Onun içindir ki terör, Türkiye’nin güçlenip ve büyümesini engellemeye çalışıyor. Hemşehrilerim ve Türk halkımdan ricam, oynanan büyük oyun karşısında dik durmalarıdır” diye görüş belirtti.

Aydın açıklamasının sonunda ise başta Konyalılar olmak üzere tüm İslam Aleminin Kadir Gecesi’ni kutladı.

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.