TSYD Gazel ve Berk unutulmadı
YAŞAM / 28.7.2018 / Görüntülenme: 291

TSYD Konya Şubesi, Konya basınının iki değerli isminin ölüm yıl dönümleri münasebetiyle yazılı bir açıklama yaptı.

İki ayrı açıklamada iki ayrı isim için şu görüşlere yer verildi;

Mehmet Gazel

“Konya basının yetiştirdiği, başarısı tüm Türkiye’ye yayılmış ender gazetecilerden Mehmet Gazel’i 21 yıl önce elim bir trafik kazasında kaybetmiş olmanın üzüntüsü içerisindeyiz. Yeni Meram Gazetesi ve Doğan Haber Ajansı Konya büro şefi olarak uzun yıllar başarıyla gazetecilik yapan ve derneğimiz üyesi olan Mehmet Gazel’i aradan uzun yıllar geçmesine rağmen unutmadık. Tüm Gazel ailesinin ve sevenlerinin acısını bir kez daha paylaşıyor, mevlaya rahmet diliyoruz.

Orhan Berk

“Konya basının yetiştirdiği, başarılı gazetecilerden Orhan Berk’i 4 yıl önce yakalandığı elim hastalık sonrasında kaybetmiş olmanın üzüntüsü içerisindeyiz. Yeni Meram Gazetesi başta olmak üzere bir çok gazetede köşe yazarlığı yapan Berk, TSYD Konya Şube Başkanlığı görevini başarıyla sürdürmüş, spor basınının unutulmaz isimleri arasında yerini almıştır. Orhan Berk’i aradan yıllar geçmesine rağmen unutmadık. Tüm Berk ailesinin ve sevenlerinin acısını bir kez daha paylaşıyor, mevlaya rahmet diliyoruz.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.